O nás

Sme slovenská strojárska spoločnosť v oblasti kooperačnej a zákazkovej výroby. Naším hlavným smerom je výroba presných súčiastok podľa výkresovej dokumentácie alebo podľa vzorky.

Náš pracovný proces od prijatia objednávky až po expedíciu prechádza technickým spracovaním v moderných programoch. Samotná výroba je realizovaná na najnovších CNC centrách, ale aj na konvenčných strojoch ako sú sústruhy, brúsky atď.

Naším zákazníkom poskytujeme najmodernejšie metódy v oblasti CNC-obrábania ktoré vynikajú predovšetkým svojou presnosťou, rýchlosťou a veľkou variabilitou.

Nami spracované produkty kooperujeme až po finálnu úpravu podľa požiadaviek zákazníka. Povrchové či tepelné úpravy sa zhotovujú u našich zmluvných partnerov.

Vykonávame vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu výrobkov, pre dodržanie všetkých kvalitatívnych parametrov a požiadaviek zákazníka na konečný produkt.

Produkty, ktoré vyrábame, sa používajú v leteckom, automobilovom, potravinárskom, ale aj elektrotechnickom a gumárenskom priemysle, kde je vyžadovaný veľký dôraz na presnosť a kvalitu.